Мандруємо Україною

Екологічно чистий лікувально-оздоровчий відпочинок на природі.

Зустріч гостей на благодатній землі
Зустріч гостей на благодатній землі
Садиба «Благодатне».
Садиба «Благодатне».
Садиба «Благодатне»
Садиба «Благодатне»
Садиба «Благодатне»
Музей архітектури та побуту селища Петриківка
Центр народного мистецтва Петриківка
Садиба «Благодатне»
Садиба «Благодатне»
Садиба «Благодатне»
Садиба «Благодатне»
Садиба «Благодатне»
Садиба «Благодатне»
Садиба «Благодатне»
Садиба «Благодатне»
Садиба «Благодатне»
Садиба «Благодатне»
header 

Ласкаво запрошуємо на наш сайт

Відпочинок тілом і душею! Садиба "Благодатне"! 

            На світі є безліч цікавих місць, гідних уваги і вивчання. Спекотні піски пустелі, вражаючі величчям непрохідні хвойні ліси, блискучі холодною строгістю льодовики, далекі гори, неосяжні океани, середньовічна архітектура європейських доглянутих міст ... Все це приваблює мандрівників з нездоланною силою ... Але, часто буває так, що прагнучи осягнути і дізнатися далеке, ми пропускаємо близьке, не помічаючи краси своєї рідної землі. А між тим, зовсім поруч з нами, просто рукою подати, загубилися в просторах райські куточки. Один з таких куточків - садиба "Благодатне", розташована у с. Судівка знаменитого Петриківського р-ну Дніпропетровської обл. (в грудні 2013року Петриківський розпис українського народного малярства занесено до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО).

      Садиба знаходиться в змішаному хвойно-листяному лісі, за півтора кілометра від однієї з найчистіших річок Європи – Оріль. Також зовсім недалеко, в шести кілометрах знаходиться річка Дніпро. Петриківщина – неповторювано в своїй індивідуальності, унікальне історичне місце з багатою культурною та архітектурною спадщиною. На території району швидкими темпами набуває розвиток сільського «зеленого» туризму, розроблено декілька туристичних маршрутів, один з яких и пролягає через садибу “Благодатне”.       

       Друзі! Якщо ви втомилися від міської метушні та нескінченних дзвінків телефонів, якщо ви зрозуміли, що перевантажені інформацією та справами донестями, то вам - до нас! Зелений ліс, квітучі луки, освіжаюча дзеркальна вода р.Оріль приваблює кожного, хто відвідує садибу " Благодатне". Тут ви зможете побути наодинці із природою, побродити по лісі, послухати спів птахів та бдзижчання бджіл. Наповнені приємною втомою, ви зможете відвідати парного молочка із запашним справжнім медом, страви з натуральних овочів та м'ясних продуктів наповнять вас силою, здоров'ям та бадьорістю. Неабияке задоволення приносить, не тільки дітям, а й дорослим, спілкування з братами нашими меншими.

       Господарі садиби "Благодатне" допоможуть вам відволіктися від проблем, забути на деякий час про турботи та тривоги, відпочити не лише фізично, а й душевно. Наш край - чудовий і мальовничий, багатий своєю історією... Тільки побувавши тут, ви зможете відкрити для себе багато нового й цікавого. Але все це за однієї умови - якщо забажаєтє ... 
Приїжджайте до нас!  Ми завжди вам раді!
 


 

Наші партнери